Abbreviations: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|HSP | |HSP | ||
|[[Hyperspeed Punching]] | |[[Hyperspeed Punching]] | ||
|- | |||
|HSSK | |||
|Hyperspeed Slide Kicking | |||
|- | |- | ||
|HSTA | |HSTA |