18
edits
(Added SCGP acronym) |
Aurumaker72 (talk | contribs) |
||
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 229: | Line 229: | ||
|DSG | |DSG | ||
|Death Star Glitch | |Death Star Glitch | ||
|- | |||
|FBB | |||
|[[Bully battery|Fast Bully Battery]] | |||
|- | |- | ||
|FSH | |FSH | ||
Line 279: | Line 282: | ||
|MDS | |MDS | ||
|[[Moat Door Skip]] | |[[Moat Door Skip]] | ||
|- | |||
|MPA | |||
|[[Mario's Platform Adventure]] | |||
|- | |- | ||
|NJ | |NJ | ||
Line 298: | Line 304: | ||
|RLB | |RLB | ||
|[[Remote Lava Boost]] | |[[Remote Lava Boost]] | ||
|- | |||
|SBB | |||
|[[Bully battery|Slow Bully Battery]] | |||
|- | |- | ||
|SBC | |SBC | ||
Line 361: | Line 370: | ||
|- | |- | ||
|M64 | |M64 | ||
|[[Mupen64]] | |[[Mupen64]], .m64 (Mupen64 movie file) | ||
|- | |- | ||
|MHS | |MHS |
edits