446
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| Rikku | | Rikku | ||
| | | | ||
|- | |||
| Nov 22, 2006 | |||
| 11.00<ref>[https://youtu.be/z13YNAF3NUY?t=309 "[TAS] [Obsoleted] N64 Super Mario 64 by Mitjitsu in 15:40.32"]</ref> | |||
| 17 | |||
| Mitijitsu | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Nov 27, 2006 | | Nov 27, 2006 | ||
| 10.93<ref>[https://youtu.be/y9FNab8qiU4?t=16m21s "<nowiki>[TAS] Super Mario 64 "120 Stars" by FODA in 1:42:41</nowiki>"]</ref> | | 10.93<ref>[https://youtu.be/y9FNab8qiU4?t=16m21s "<nowiki>[TAS] Super Mario 64 "120 Stars" by FODA in 1:42:41</nowiki>"]</ref> | ||
| | | 2 | ||
| nesrocks | | nesrocks | ||
| | | |